Black Days 29.11 - 1.12.2019

Inwentaryzacja 02-01-2020

Lampa nocna dla dzieci

0
Lampa nocna dla dzieci

Lampka nocna do pokoju dziecięcego to niezbędny element tego pomieszczenia, a to ze względu na swoją funkcjonalność, jak i estetykę. Sprawdź, jak wiele zalet posiada i co trzeba wziąć pod uwagę przy wyborze lampy nocnej dla dzieci.

Zastosowanie lampy nocnej

Lampka nocna ma zadanie przede wszystkim oświetlać pokój naszej pociechy. Umożliwia przemieszczanie się w nocy po sypialni, bez konieczności budzenia mocnym światłem mieszkańców. Ponadto, zastosowanie wbudowanego czujnika zmierzchu i czasu wraz z żarówkami energooszczędnymi pozwala na zmniejszenie kosztów. Dodatkowo lampa nocna spełnia także funkcję dekoracyjną. Może być również świetnym prezentem na dzień dziecka.

Charakterystyka lampy nocnej

Istotne jest, aby światło lampy nocnej było delikatne i nie męczyło wzroku. Bardzo ważne jest, by lampa nocna dla dzieci była bezpieczna w użytkowaniu, a więc nie przegrzewała się - w tym celu najlepiej sprawdzą się lampki ledowe. Kolejnym ważnym elementem jest zabezpieczenie dostępu do kontaktu i przewodów - dzięki temu zapewnimy dziecku najwyższy poziom bezpieczeństwa. 

Jaki model lampy nocnej dla dziecka wybrać?

Obecnie można wybierać spośród wielu modeli, w zależności od funkcji jaką ma pełnić. Dobrym rozwiązaniem jest lampa mobilna, która jest bezprzewodowa i najczęściej działająca na baterię. Dziecko może położyć się z nią do łóżka, a gdy podrośnie spacerować z nią w nocy po mieszkaniu. Nierzadko stosuje się lampki podłączane do kontaktów, które najlepiej sprawdzają się w korytarzach. Coraz częściej odchodzi się od lampek stojących, a to ze względu na to, że dziecko może je na siebie zrzucić. Natomiast świetnie sprawdzają się lampki ścienne, posiadają bowiem różne kształty i kolory, często z grafiką postaci z bajek. Ciekawym rozwiązaniem są lampki z projektorem, które wyświetlają ciekawe wzory i obrazy na ścianie czy suficie. Dodatkowo na rynku możemy dostać lampki z wbudowaną pozytywką, która ukołysze dziecko do snu. 

 

Komentarze do wpisu (0)

Pobierz wizytówkę na telefon
pobierz wizytówkę na telefon

Płatności online a PayU Płatności online a PayU

Wykonanie: Industi / Elmax ==

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl