Black Days 29.11 - 1.12.2019

Inwentaryzacja 02-01-2020

Oświetlenie do pokoju dziecięcego

0
Oświetlenie do pokoju dziecięcego

Wygląd, wyposażenie i oświetlenie pokoju dziecięcego spełniają bardzo ważną rolę dla małego dziecka. To właśnie w nim spędza najwięcej czasu w pierwszych latach swojego życia. Sprawdź, jakie dobrać oświetlenie do pokoju dziecięcego, aby było praktyczne, komfortowe i spełniało niezbędne normy bezpieczeństwa.

Rodzaje oświetlenia do pokoju dziecięcego

Lampy do pokoju dziecięcego ze względu na funkcjonalność można podzielić na kilka rodzajów. Istnieją między innymi lampy sufitowe w formie plafonów, żyrandole wiszące, oświetlenie punktowe, reflektorki, kinkiety, lampy nocne, lampy biurowe. Lampy dla dzieci często ozdobione są motywami z bajek, dzięki czemu pokój staje się bardziej atrakcyjny dla najmłodszej pociechy.

Ważne jest, aby oprócz funkcji dekoracyjnej, lampy były także praktyczne. Za oświetlenie sufitowe mogą służyć plafony lub oczka stropowe. Ich funkcjonalność pozwala na skierowanie światła dokładnie w to miejsce, gdzie jest nam najbardziej potrzebne. Kolejnym istotnym rodzajem oświetlenia jest lampka nocna, która charakteryzuje się delikatnym i przyjemnym światłem. Z kolei lampa biurowa będzie niezbędna, kiedy dziecko podrośnie i zacznie odrabiać lekcje. Ważne, aby lampka miała możliwość regulacji ramienia – ułatwi to pracę dziecka przy biurku. W pokoju dziecięcym możemy również zamontować kinkiety, które pięknie podświetlą różne dzieła w postaci rysunków naszych pociech.

Pokój dziecięcy to wyjątkowe miejsce, w którym musi pozostać zachowana równowaga pomiędzy dekoracyjną i praktyczną funkcją oświetlenia. Zdecydowanie należy o tym pamiętać przy wyborze lamp.

Komentarze do wpisu (0)

Pobierz wizytówkę na telefon
pobierz wizytówkę na telefon

Płatności online a PayU Płatności online a PayU

Wykonanie: Industi / Elmax ==

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl