Black Days 29.11 - 1.12.2019

Inwentaryzacja 02-01-2020

Wybór kinkietów do mieszkania

0
Wybór kinkietów do mieszkania

Przy wyborze kinkietów do mieszkania warto być świadomym ich wszechstronnego zastosowania – mogą oświetlić bowiem praktycznie każde pomieszczenie wewnątrz domu, jak i na zewnątrz. Jedną z ich zalet jest przyjemne i delikatne światło, które wprowadza relaksacyjny nastrój. Dodatkowo kinkiety pełnią również rolę dekoracyjnego oświetlenia, a dzięki swoim właściwościom potrafią także oświetlić duży przedpokój w domu. Poznaj kilka wskazówek, które ułatwią Ci wybór kinkietów do domu.

Wybór kinkietu do mieszkania

Najpierw należy zastanowić się w jakim pokoju będą używane i co chcemy nimi oświetlić. Czy kinkiety będą pełnić funkcję głównego oświetlenia, czy dekoracyjnego? Jaka moc światła będzie dla nas odpowiednia? Z czego będą zrobione kinkiety i w jakim stylu? Odpowiadając sobie na te pytanie, wybór odpowiedniego kinkietu nie powinien Ci sprawić większych problemów.

Kinkiety do sypialni

Przy wyborze lampek nocnych, warto zastanowić się nad zastąpieniem standardowych lampek kinkietami. W tym celu idealnie sprawdzą się kinkiety do sypialni Aquaform zamocowane przy samym łóżku. Jeśli chcemy wykorzystać je do czytania, należy wybrać kinkiet z ruchomym ramieniem.

Kinkiety do salonu

Sprawdzają się jako dodatkowe oświetlenie. Warto wybrać delikatne światło, aby wprowadzić odpowiedni nastrój.

Kinkiety łazienkowe

Świetnie sprawdzą się do oświetlenia lustra. Klasa ochrony powinna być na poziomie minimum IP44, dzięki temu wilgoć nie będzie dostawała się do środka kinkietu.

Kinkiety do przedpokoju

Mogą służyć jako lampy sufitowe. Sprawdzą się również przy oświetleniu obrazów, a zamieszczone na wysokości linii wzroku będą najlepiej wyglądać.

Kinkiety w kuchni

Służą przede wszystkim do oświetlenia stołu do jadalni. Powinny mieć światło punktowe, które pozwoli odpowiednio oświetlić przygotowane potrawy.

Kinkiety przy schodach

Ta funkcja kinkietów to gwarancja bezpieczeństwa.

Kinkiety zewnętrzne

Efektownie oświetlą front domu, bramę, czy garaż. Oczywiście powinny posiadać wysoką klasę szczelności, aby zapobiec zwarciom.

Komentarze do wpisu (0)

Pobierz wizytówkę na telefon
pobierz wizytówkę na telefon

Płatności online a PayU Płatności online a PayU

Wykonanie: Industi / Elmax ==

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl