Darmowa dostawa od 300,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Poznaj Philips Hue

2020-04-01
Poznaj Philips Hue

Jak działa system Philips Hue?

Możliwości inteligentnego oświetlenia Philips Hue są nieograniczone, ale konfiguracja systemu  - zarówno sterowanego przez Bluetooth, jak i z mostkiem (Philips Hue Bridge) - jest niezwykle łatwa. Dowiedz się, jak działa Philips Hue i jak możesz zacząć z niego korzystać. Zobacz też: Regulator przyciemniania/pilot

Pierwszy krok w stronę inteligentnego oświetlenia

System z funkcją Bluetooth pozwala sterować światłami, które znajdują się w zasięgu Bluetooth. Oznacza to, że w wybranym pokoju możesz z łatwością stworzyć wymarzony nastrój. Wystarczy, że użyjesz żarówek kompatybilnych z Philips HUE Bluetooth oraz aplikacji Hue Bluetooth, która pozwala kontrolować do 10 świateł.

Hue Bluetooth dla Android
Hue Bluetooth dla Apple

Odkryj więcej możliwości

Mostek (Philips Hue Bridge) aktywuje zintegrowaną sieć Zigbee, która pozwala sterować inteligentnym oświetleniem w bardzo zaawansowany sposób. Dzięki temu zyskujesz pełen wachlarz nowych możliwości: sterowanie nawet 50 źródłami światła, ustawianie harmonogramów włączania i wyłączania oświetlenie oraz wiele więcej.

Jak zacząć przygodę z inteligentnym oświetleniem?

Philips Hue to inteligentne oświetlenie, które odmieni Twój dom. System pozwala automatyzować sterowanie światłem, dzięki czemu możesz tworzyć wyjątkową atmosferę dla wyjątkowych chwil. Aby rozpocząć swoją przygodę, wybierz jeden z wariantów: Philips Hue Bluetooth lub system z mostkiem. I nie martw się. Nawet, jeśli rozpoczniesz od systemu sterowanego przez Bluetooth, a w przyszłości zechcesz zyskać więcej możliwości, w każdej chwili możesz dodać do niego Hue Brigde.

Philips HUE

ZOBACZ WSZYSTKIE PRODUKTY PHILIPS HUE!

Philips HUE

Philips HUE

Wybierz rodzinę produktów

White - Biały

White Ambiance - różne barwy białego światła

White and Color Ambiance - 16 milionów barw plus różne barwy białego

Hue White
Hue White Ambiance
Hue White and Color Ambiance

Więcej informacji znajdziesz w zamieszczonym poniżej podręczniku

Zaufane Opinie IdoSell
4.31 / 5.00 187 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-07-21
Szybko i profesjonalnie.
2023-03-16
Na czas i w pełni profesjonalnie
pixel